W czwartek 14 stycznia, w Libuszy będzie padał śnieg.
Będzie zimny dzień. Temperatura będzie się wahać od -5 do -2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -13 do -4 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.
Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 97%).
Opady będą umiarkowane, wyniosą 7 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Przewidywany jest łagodny wiatr o prędkości 13 km/h. W pierwszej części dnia powieje z zachodu, a później z kierunku północnego. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 25 km/h, zwłaszcza między godziną szesnastą a dziewiętnastą.
Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
W Libuszy występował w środę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Spodziewamy się, że w czwartek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:27, a zachód o 16:01. Dzień potrwa 8 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 27 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 8:41, a zajdzie o 17:19. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 2%.