Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Laskowic na 22 lipca 2021

W czwartek 22 lipca, w Laskowicach będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 15 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie wyższej. Najwyższa temperatura 23 stopnie przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 17 ºC.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Po południu zachmurzenie wzrośnie do bardzo dużego.

W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.

Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 6 km/h, a w porywach do 13 km/h.

Promieniowanie UV osiągnie 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 4:46, a zachód o 20:58. Dzień potrwa 16 godzin i 12 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 50 minut.

Księżyc zajdzie o 2:10, a ponownie pojawi się na niebie o 20:19. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc był w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.