Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Łabiszyna na 11 października 2019

W piątek 11 października, w Łabiszynie dominować będą przelotne opady.

Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 7 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 4 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 14 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura odczuwalna może być jednak o 5 stopni niższa. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 12 ºC.

Reklama

Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Deszcz przewiduje się przed południem i po południu, a jego ilość przekroczy w tym okresie 4 mm.

Będzie wiał umiarkowany wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 23 km/h.

Barometry wykażą niewielki (2 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1012 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

W Łabiszynie była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:06, a zajdzie o 18:02. Dzień potrwa 10 godzin i 56 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 22 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:57, a ponownie pojawi się na niebie o 17:50. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 95 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w czwartek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.