Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kwidzyna na 13 października 2019

W niedzielę 13 października, w Kwidzynie będzie częściowo słonecznie.

Czeka nas bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 19 stopni spodziewana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 15 ºC.

Reklama

W pierwszej części dnia nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale w drugiej części dnia pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy wystąpi ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a nad ranem przewiduje się ciągły słaby deszcz.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 10 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1013 hektopaskali i będzie tylko o 3 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

W Kwidzynie była bardzo dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:07, a zachód o 17:53. Dzień potrwa 10 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 20 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:08, a ponownie wzejdzie on o 18:17. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie w pełni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.