Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Krzyżownik na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Krzyżownikach będzie padał deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -2 stopnie. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy wystąpi przelotny niewielki deszcz, a rano przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie pojawi się umiarkowany deszcz.

Przez większość dnia występował będzie północno-zachodni umiarkowany wiatr o prędkości 22 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 24 km/h, a w porywach do 66 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 7:33, a zachód o 16:40. Dzień potrwa 9 godzin i 7 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 27 minut.

Księżyc zajdzie o 6:13, a ponownie pojawi się na niebie o 12:48. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.