Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Krzyża Wielkopolskiego na 2 sierpnia 2020

W niedzielę 2 sierpnia, w Krzyżu Wielkopolskim będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie kolejny gorący dzień. O siódmej termometry wskażą 16 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 28 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 20 ºC.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Przed południem będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem przewidujemy jego wzrost do dużego.

W nocy spodziewany jest przelotny niewielki deszcz, a wieczorem przewiduje się ciągły słaby deszcz.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 6 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 5:16, a zajdzie o 20:47. Dzień potrwa 15 godzin i 30 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 23 minuty.

Księżyc zajdzie o 3:19, a ponownie pojawi się na niebie o 20:36. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia.