W środę 24 lutego, w Krynkach będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.
Będzie chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 2 stopnie Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 4 ºC.
Zachmurzenie będzie duże - 81%.
Będzie wiał łagodny wiatr z zachodu z prędkością 11 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 6:23, a zachód o 16:53. Dzień potrwa 10 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 59 minut.
Księżyc zajdzie o 5:27, a ponownie pojawi się na niebie o 12:55. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.