Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Krośniewic na 3 lipca 2020

W piątek 3 lipca, w Krośniewicach będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Będzie bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 19 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie przewidywana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 17 ºC.

Reklama

Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 77%.

W pierwszej części dnia nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy i przez większość dnia spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną dziewiątą a dziesiątą. W ciągu dnia spadnie 12 mm deszczu.

Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na umiarkowanym poziomie.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 14 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 11 km/h, a w porywach do 22 km/h.

Spodziewany jest średni poziom promieniowania UV, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:28, a zachód o 21:06. Dzień potrwa 16 godzin i 38 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 8 minut.

Księżyc zajdzie o 2:46, a ponownie pojawi się na niebie o 19:39. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc był trzy dni temu w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.