W poniedziałek 22 sierpnia, w Krośniewicach dominować będą przelotne opady.
Będzie bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 18 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 24 stopnie przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 19 ºC.
Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 80%.
Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.
Przez cały dzień przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów wystąpi między między godziną piątą a szóstą.
Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku północnego z prędkością 16 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość do 38 km/h, szczególnie między godziną siedemnastą a osiemnastą.
Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie średni, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych może źle wpływać na zdrowie.
Słońce wstanie o 5:37, a zajdzie o 19:53. Dzień potrwa 14 godzin i 15 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 31 minut.
W poniedziałek Księżyc zajdzie o 17:58. Znajdował się on w trzeciej kwadrze trzy dni temu, jego widoczność w poniedziałek wyniesie 21%. Nasz naturalny satelita znajdzie się najdalej od Ziemi.