W piątek 12 lutego, w Krośniewicach będzie zimno.
Będzie zimny dzień. O siódmej termometry wskażą -15 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura -7 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura odczuwalna może być jednak o 5 stopni niższa. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła -10 ºC. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.
Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.
Piątek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów śniegu.
Północny łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 22 km/h, zwłaszcza między godziną trzynastą a piętnastą.
Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 7:04, a zajdzie o 16:51. Dzień potrwa 9 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 5 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 7:55, a zajdzie o 17:28. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 0%.