Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Krasnobrodu na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Krasnobrodzie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -5 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy spodziewany jest ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, a rano przewiduje się niewielki deszcz. Po południu ponownie wystąpi umiarkowany deszcz ze śniegiem.

Prognozuje się umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 25 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie powodujące zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca nastąpi o 7:01, a zachód o 16:20. Dzień potrwa 9 godzin i 19 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 20 minut.

Księżyc zajdzie o 5:33, a ponownie pojawi się na niebie o 12:35. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.