W czwartek 23 czerwca, w Kozienicach będzie częściowo słonecznie.
Czeka nas gorący dzień. Pomimo to nad ranem będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie wyższej. Najwyższa temperatura 25 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 18 ºC.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.
Przewiduje się łagodny wiatr wiejący z prędkością 11 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z północnego wschodu, a później z kierunku wschodniego. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dziesiątą a czternastą i mogą dochodzić do 27 km/h.
Spodziewany jest średni stopień promieniowania UV, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:16, a zachód o 20:55. Dzień potrwa 16 godzin i 39 minut. Będzie to jeden z najdłuższych dni w roku.
Księżyc pojawi się na niebie o 1:26, a zajdzie o 15:14. Widoczność Księżyca wyniesie 27%, znajdował się on w trzeciej kwadrze dwa dni temu.