Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kosiny na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Kosinie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -4 stopnie. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i przez większość dnia spodziewany jest umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, natomiast pod wieczór pojawi się słaby deszcz.

Przez większość dnia występował będzie zachodni silny wiatr o prędkości 31 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 23 km/h, a w porywach do 35 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:03, a zajdzie o 16:25. Dzień potrwa 9 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 18 minut.

Księżyc zajdzie o 5:34, a ponownie pojawi się na niebie o 12:42. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.