Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kościerzyny na 30 października 2020

W piątek 30 października, w Kościerzynie będzie przeważnie słonecznie.

Czeka nas chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 8 ºC. Temperatura minimalna wyniesie 4 stopnie.

Reklama

Po południu będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - zachmurzenie będzie małe. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego.

Piątek będzie dniem bez opadów.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 16 km/h. Słaby wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

W Kościerzynie była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 6:45, a zajdzie o 16:16. Dzień potrwa 9 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 10 minut.

Księżyc zajdzie o 5:01, a ponownie pojawi się na niebie o 16:20. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.