W środę 19 stycznia, w Kościerzynie będzie zachmurzenie całkowite.
Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -6 do 0 stopni.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 93%).
Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, wieczorem wystąpią umiarkowane opady deszczu, które wyniosą 1.3 mm.
Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 44 km/h, zwłaszcza między godziną dwudziestą trzecią a północą.
Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.
W Kościerzynie była bardzo dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.
Słońce wstanie o 7:55, a zajdzie o 16:03. Dzień potrwa 8 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 47 minut.
Księżyc zajdzie o 9:15, a ponownie pojawi się na niebie o 17:23. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i był w pełni poprzedniego dnia.