We wtorek 22 lutego, w Kościelisku będzie padał deszcz i śnieg.
Będzie zimniej. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do -2 stopni.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Nad ranem spodziewany jest ciągły słaby deszcz, a przed południem i po południu przewiduje się ciągły niewielki deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami.
Powieje umiarkowany wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość aż do 53 km/h, szczególnie między godziną czternastą a szesnastą.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca będzie o 6:36, a zachód o 17:11. Dzień potrwa 10 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 24 minuty.
We wtorek Księżyc zajdzie o 9:03. Jego widoczność jeden dzień przed trzecią kwadrą wyniesie 67%.