Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kościeliska na 14 maja 2019

We wtorek 14 maja, w Kościelisku będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie nadspodziewanie ciepło. Temperatura będzie się zmieniać od 1 do 4 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 4 stopni.

Reklama

Wysoka wilgotność powietrza osiągnie 86%.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy pojawi się przelotny niewielki deszcz, a w nocy i przez większość dnia przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami. Wieczorem ponownie spodziewany jest słaby deszcz. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 21 mm.

Powieje słaby wiatr z kierunku północnego z prędkością 9 km/h.

Barometry wykażą wysoki (11 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1019 hektopaskali. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 4:59, a zajdzie o 20:15. Dzień potrwa 15 godzin i 16 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 58 minut.

Księżyc zajdzie o 3:20, a ponownie pojawi się na niebie o 14:40. Znajdował się on w pierwszej kwadrze dwa dni temu, jego widoczność we wtorek wyniesie 76%. Nasz naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w poniedziałek.