Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Koronowa na 1 września 2019

W niedzielę 1 września, w Koronowie będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 20 stopni Celsjusza. O siódmej rano nieznacznie wzrośnie do 21 stopni, jednak później będzie stale rosła. O godzinie piętnastej wynosić będzie ona aż 33 stopnie. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dziewiętnastej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 28 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego.

Po południu przewiduje się stały umiarkowany deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem pojawi się przelotny umiarkowany deszcz.

Wystąpienie burz jest bardzo prawdopodobne.

Zmienny łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 12 km/h.

Barometry wykażą wysoki (10 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1010 hektopaskali. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 4 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 5:56, a zajdzie o 19:38. Dzień potrwa 13 godzin i 41 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 17 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 8:18, a zajdzie o 20:57. Jego widoczność dwa dni po nowiu wyniesie 6%. Naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w piątek.