Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Konstantynowa Łódzkiego na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Konstantynowie Łódzkim wystąpi zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -4 stopnie. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy wystąpi ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami, a rano i przed południem spodziewany jest ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przewidywany jest silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 31 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić nawet do 83 km/h, zwłaszcza między godziną ósmą a dziewiątą.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:41, a zajdzie o 16:04. Dzień potrwa 8 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Księżyc zajdzie o 7:52, a ponownie pojawi się na niebie o 15:09. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.