Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Komornik na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Komornikach będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -2 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 86%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewany jest przelotny niewielki deszcz, a rano wystąpi umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie pojawi się umiarkowany deszcz.

Przez większość dnia występował będzie północno-zachodni umiarkowany wiatr o prędkości 22 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 24 km/h, a w porywach do 66 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:32, a zajdzie o 16:40. Dzień potrwa 9 godzin i 7 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 27 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:12, a ponownie wzejdzie on o 12:49. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.