W czwartek 20 czerwca, w Kolbudach będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie gorący dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 17 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 21 stopni. Maksymalną temperaturę 28 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a temperatura odczuwalna będzie wyższa o 3 stopnie. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 20 stopni Celsjusza.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.
Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 8 mm i wystąpią one przed południem, po południu i wieczorem.
Wystąpienie burz jest bardzo prawdopodobne.
Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 10 km/h.
Ciśnienie nie zmieni się. Wynosić będzie 1010 hektopaskali.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 6 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 4:11, a zajdzie o 21:23. Dzień potrwa 17 godzin i 12 minut. Będzie to jeden z najdłuższych dni w roku. Pozostał dzień do rozpoczęcia astronomicznego lata.
Zachód Księżyca nastąpi o 6:59, a ponownie pojawi się na niebie o 23:43. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i był w pełni trzy dni temu. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.