Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kobylnicy na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Kobylnicy będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -3 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy przewiduje się ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, natomiast rano pojawią się niewielkie opady śniegu. Po południu wystąpi słaby deszcz.

Przez większość dnia występował będzie zmienny umiarkowany wiatr o prędkości 20 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 21 km/h, a w porywach do 53 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca nastąpi o 7:39, a zachód o 16:32. Dzień potrwa 8 godzin i 53 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 36 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:30, a ponownie pojawi się na niebie o 12:30. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.