Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Knyszyna na 21 czerwca 2021

W poniedziałek 21 czerwca, w Knyszynie będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas kolejny upalny dzień. O siódmej termometry wskażą już 22 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 30 stopni przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 23 ºC.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Po południu wzrośnie ono do dużego.

W poniedziałek nie przewiduje się żadnych opadów.

Przez większość dnia występował będzie wschodni łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 10 km/h, a w porywach do 22 km/h.

Promieniowanie UV osiągnie poziom 7 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 4:00, a zachód o 21:00. Dzień potrwa 16 godzin i 59 minut i będzie to najdłuższy dzień w roku. W tym dniu jest początek astronomicznej lata.

Zachód Księżyca nastąpi o 1:51, a ponownie pojawi się na niebie o 16:49. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 84 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.