Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kłobucka na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Kłobucku będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -5 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewany jest przelotny umiarkowany deszcz, a rano wystąpi niewielki deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie przewiduje się słaby deszcz.

Powieje umiarkowany wiatr z zachodu z prędkością 27 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 63 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W środę, w Kłobucku powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Wschód słońca będzie o 7:19, a zachód o 16:36. Dzień potrwa 9 godzin i 17 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 21 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:53, a ponownie pojawi się na niebie o 12:50. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.