W niedzielę 8 marca, w Kędzierzynie-Koźlu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie kolejny chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 1 ºC. Przez cały dzień wystąpią przymrozki.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
Niedziela będzie dniem bez opadów.
Zmienny słaby wiatr będzie wiał z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć 22 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
W sobotę, w Kędzierzynie-Koźlu powietrze było czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie dobra (poziom zanieczyszczenia: niski).
Wschód słońca nastąpi o 6:15, a zachód o 17:41. Dzień potrwa 11 godzin i 25 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 24 minuty.
Zachód Księżyca nastąpi o 6:03, a ponownie pojawi się na niebie o 15:53. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Jednocześnie Księżyc będzie we wtorek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.