Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 5 marca 2023

W niedzielę 5 marca, w Kędzierzynie-Koźlu będzie padał deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 2 ºC. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 88%).

Opady śniegu będą niewielkie, wyniosą 2 mm i wystąpią one w nocy i przez większość dnia.

Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 6 km/h, a w porywach do 22 km/h.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W sobotę zanotowaliśmy w Kędzierzynie-Koźlu niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:23, a zachód o 17:35. Dzień potrwa 11 godzin i 11 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 10 minut.

Księżyc zajdzie o 6:10, a ponownie pojawi się na niebie o 15:10. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.