W poniedziałek 31 października, w Kędzierzynie-Koźlu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie to bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 20 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 10 ºC.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
Poniedziałek będzie dniem bez deszczu.
Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 5 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą drugą a północą i mogą dochodzić do 18 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
W Kędzierzynie-Koźlu była dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.
Słońce wzejdzie o 6:35, a zajdzie o 16:25. Dzień potrwa 9 godzin i 49 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 48 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 13:35, a zajdzie o 21:16. Jego widoczność jeden dzień przed pierwszą kwadrą wyniesie 41%. Naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w sobotę.