W poniedziałek 30 listopada, w Kędzierzynie-Koźlu będzie zachmurzenie umiarkowane z lekkimi opadami śniegu.
Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -4 stopni. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.
Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą trzecią a północą i mogą osiągnąć do 13 km/h.
Promieniowanie UV w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
W poniedziałek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w niedzielę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.
Słońce wstanie o 7:24, a zajdzie o 15:47. Dzień potrwa 8 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 21 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 7:16, a ponownie pojawi się na niebie o 15:55. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie w pełni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.