Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 26 listopada 2021

W piątek 26 listopada, w Kędzierzynie-Koźlu będą występowały lekkie opady śniegu.

Będzie chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 do 3 stopni. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Zachmurzenie będzie całkowite - 99%.

W pierwszej części dnia spodziewane są stałe niewielkie opady śniegu z przejaśnieniami, a w drugiej części dnia wystąpi ciągły słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 3 km/h, a w porywach do 7 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Spodziewamy się, że w piątek w Kędzierzynie-Koźlu jakość powietrza poprawi się. Zanieczyszczenie powietrza spadnie z poziomu wysokiego do poziomu umiarkowanego. Pomimo tego normy powietrza będą nadal przekroczone i dlatego odradzamy długotrwałe przebywanie na zewnątrz, a zwłaszcza aktywność fizyczną.

Słońce wstanie o 7:18, a zajdzie o 15:50. Dzień potrwa 8 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 30 minut.

Księżyc zajdzie o 12:48, a ponownie pojawi się na niebie o 22:00. Jego widoczność jeden dzień przed trzecią kwadrą wyniesie 61%.