Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 20 listopada

We wtorek 20 listopada, w Kędzierzynie-Koźlu będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -1 stopni. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 91%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. Po południu przewiduje się przelotny niewielki deszcz, a po południu i wieczorem pojawi się umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami.

Będzie wiał łagodny wiatr ze wschodu z prędkością 10 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć 22 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1018 hektopaskali i będzie tylko o 2 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek w Kędzierzynie-Koźlu występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Słońce wzejdzie o 7:08, a zajdzie o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 47 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 46 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:17, a ponownie wzejdzie on 15:05. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.