Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 20 grudnia

W czwartek 20 grudnia, w Kędzierzynie-Koźlu będzie padał śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -6 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -3 stopnie.

Reklama

Niebo całkowicie będzie zasnute chmurami. Nie ma szans na przejaśnienia.

Przed południem spodziewany jest stały umiarkowany śnieg, a po południu i wieczorem wystąpi ciągły umiarkowany śnieg na zmianę z przejaśnieniami. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 21 mm.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 19 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1021 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Będziemy mieli możliwość w końcu odetchnąć świeżym powietrzem. Spodziewamy się bowiem, że zanieczyszczenie powietrza z poziomu dużego spadnie do stanu niskiego.

Słońce wzejdzie o 7:44, a zajdzie o 15:45. Dzień potrwa 8 godzin i 1 minuta. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostał dzień do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 4:31, a ponownie pojawi się na niebie o o 14:24. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.