Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Kędzierzynie-Koźlu będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -7 do -2 stopni.

Reklama

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i przed południem pojawi się słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a po południu wystąpi niewielki deszcz.

Zachodni umiarkowany wiatr powieje z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 63 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

W środę, w Kędzierzynie-Koźlu powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Wschód słońca nastąpi o 7:20, a zachód o 16:41. Dzień potrwa 9 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Księżyc zajdzie o 5:53, a ponownie pojawi się na niebie o 12:57. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.