W środę 17 sierpnia, w Kędzierzynie-Koźlu będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie upalny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 14 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 18 stopni. Maksymalną temperaturę 30 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień wyższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 21 stopni Celsjusza.
Spodziewana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 68%.
Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.
Deszcz wystąpi po południu, a jego ilość przekroczy w tym okresie 3 mm.
Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na umiarkowanym poziomie.
Przewidywany jest łagodny wiatr wiejący z prędkością 11 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z północy, a później z północnego wschodu. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dwudziestą trzecią a północą i mogą dochodzić do 27 km/h.
Spodziewany jest wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 5:38, a zachód o 20:02. Dzień potrwa 14 godzin i 24 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i minutę.
Zachód Księżyca nastąpi o 12:11, a ponownie wzejdzie on o 22:22. Jego widoczność dwa dni przed trzecią kwadrą wyniesie 67%.