Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 17 lutego 2019

W niedzielę 17 lutego, w Kędzierzynie-Koźlu będzie przeważnie słonecznie.

Czeka nas ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona tylko 1 stopień Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 13 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą tylko 2 stopnie Celsjusza.

Reklama

Spodziewane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.

Niedziela będzie kolejnym dniem bez deszczu.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 8 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1026 hektopaskali i będzie tylko o 4 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

W niedzielę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do dużego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w sobotę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 6:55, a zajdzie o 17:07. Dzień potrwa 10 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 11 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:30, a ponownie wzejdzie on 14:14. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 93 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie we wtorek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.