W czwartek 17 grudnia, w Kędzierzynie-Koźlu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie kolejny chłodny dzień. Czwartek 17 grudnia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 3 stopnie spodziewana jest w nocy, a konkretnie o godzinie pierwszej. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 1 ºC, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. O piętnastej termometry powinny wskazywać ciągle taką samą temperaturę. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 3 stopnie niższa.
Zachmurzenie będzie umiarkowane - 67%.
Czwartek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.
Powieje łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 11 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
W środę w Kędzierzynie-Koźlu występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:42, a zachód o 15:44. Dzień potrwa 8 godzin i 1 minuta. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostały cztery dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.
Księżyc pojawi się na niebie o 10:26, a zajdzie o 18:38. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 10%.