Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kędzierzyna-Koźla na 13 maja 2022

W piątek 13 maja, w Kędzierzynie-Koźlu będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie to bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie wyższej. Najwyższa temperatura 23 stopnie spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła tylko 15 ºC.

Reklama

Przewiduje się niską wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 38%. Jeśli hodujesz rośliny lub zajmujesz się ogrodnictwem, nie zapomnij o podlaniu tych, które wymagają odpowiedniego nawodnienia.

Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.

W piątek nie przewiduje się żadnych opadów.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 13 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 7 km/h, a w porywach do 20 km/h.

Spodziewany jest wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 5:03, a zajdzie o 20:24. Dzień potrwa 15 godzin i 21 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 3 minuty.

Księżyc zajdzie o 4:03, a ponownie pojawi się na niebie o 16:57. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.