W niedzielę 11 grudnia, w Kędzierzynie-Koźlu będzie padał śnieg.
Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -6 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -3 stopnie.
Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.
Opady będą niewielkie, wyniosą 4 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Powieje łagodny wiatr z północy z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć 40 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
W Kędzierzynie-Koźlu występował w sobotę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.
Wschód słońca będzie o 7:37, a zachód o 15:43. Dzień potrwa 8 godzin i 6 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 5 minut. Pozostało 10 dni do początku astronomicznej zimy.
Księżyc zajdzie o 10:41, a ponownie pojawi się na niebie o 18:13. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 90 procentach i był w pełni trzy dni temu. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w poniedziałek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.