W piątek 1 stycznia, w Kędzierzynie-Koźlu będzie pochmurno.
Będzie to bardzo chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -2 stopnie Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 2 stopnie spodziewana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 0 ºC.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).
Piątek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.
Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h.
Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
W piątek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do umiarkowanego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w czwartek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.
Słońce wzejdzie o 7:47, a zajdzie o 15:54. Dzień potrwa 8 godzin i 7 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 6 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 9:43, a ponownie wzejdzie on o 18:14. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i był w pełni dwa dni temu.