Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kcyni na 19 czerwca 2022

W niedzielę 19 czerwca, w Kcyni będzie gorąco. O siódmej termometry wskażą już 20 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 37 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 21 ºC. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Będzie cieplej.

Reklama

Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 54%.

Rano, przed południem i po południu chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem przewidujemy jego wzrost do bardzo dużego.

W Kcyni nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Przez większość dnia występował będzie zmienny umiarkowany wiatr o prędkości 25 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 25 km/h.

Promieniowanie UV będzie bardzo wysokie, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie UV będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych!.

Wschód słońca nastąpi o 4:23, a zachód o 21:19. Dzień potrwa 16 godzin i 55 minut. Będzie to jeden z najdłuższych dni w roku. Pozostały dwa dni do rozpoczęcia astronomicznego lata.

Księżyc pojawi się na niebie o 0:49, a zajdzie o 10:16. Jego widoczność dwa dni przed trzecią kwadrą wyniesie 69%.