Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kazimierza Dolnego na 24 kwietnia 2021

W sobotę 24 kwietnia, w Kazimierzu Dolnym przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to kolejny ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 10 stopni przewidywana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 4 ºC. W nocy i rano wystąpią przymrozki.

Reklama

Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Przed południem, po południu i wieczorem przewidujemy jego wzrost do dużego.

Po południu pojawi się stały słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem przewiduje się przelotny niewielki deszcz.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 16 km/h.

Spodziewany jest średni stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:18, a zachód o 19:43. Dzień potrwa 14 godzin i 25 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 10 minut.

Księżyc zajdzie o 4:39, a ponownie pojawi się na niebie o 15:59. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.