W sobotę 7 grudnia, w Karczewie występować będą przelotne opady.
Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 5 stopni niższej. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny osiemnastej. Temperatura odczuwalna może być nawet o 6 stopni niższa. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 będzie wynosiła nadal 6 ºC.
Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.
Po południu i wieczorem przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną dwudziestą trzecią a północą.
Będzie wiał umiarkowany wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 24 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wzejdzie o 7:28, a zajdzie o 15:23. Dzień potrwa 7 godzin i 55 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 11 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 1:38, a ponownie pojawi się na niebie o 13:38. Jego widoczność trzy dni po pierwszej kwadrze wyniesie 78%.