W niedzielę 25 sierpnia, w Karczewie będzie częściowo słonecznie.
Będzie gorący dzień. O siódmej termometry wskażą 16 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 28 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 20 ºC.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.
Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.
Niedziela to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów deszczu.
Powieje łagodny wiatr z kierunku wschodniego z prędkością 13 km/h.
Barometry wykażą umiarkowany (6 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1024 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Promieniowanie ultrafioletowe będzie średnie, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Zastosowanie kremów z filtrem UV będzie dobrym pomysłem.
Wschód słońca będzie o 5:34, a zachód o 19:38. Dzień potrwa 14 godzin i 4 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 40 minut.
W niedzielę Księżyc zajdzie o 16:04. Znajdował się on w trzeciej kwadrze dwa dni temu, jego widoczność w niedzielę wyniesie 32%.