We wtorek 24 marca, w Karczewie będzie słonecznie.
Będzie to kolejny chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona zaledwie -6 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie już -3 stopnie. Maksymalną temperaturę 5 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą tylko -3 stopnie Celsjusza. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.
Przewidywane jest bezchmurne niebo, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.
W Karczewie nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby padało tego dnia.
Powieje łagodny wiatr z kierunku wschodniego z prędkością 14 km/h.
Spodziewany jest średni stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Wschód słońca będzie o 5:27, a zachód o 17:55. Dzień potrwa 12 godzin i 28 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 4 godziny i 16 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 6:01, a zajdzie o 17:53. Księżyc znajdzie się w nowiu. Nasz naturalny satelita znajdzie się najdalej od Ziemi.