W piątek 20 marca, w Karczewie będzie pochmurno.
Będzie chłodniej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 4 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 9 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 5 stopni Celsjusza.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 96%).
Przez całą dobę przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną dwudziestą a dwudziestą pierwszą.
Prognozowany jest słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z kierunku wschodniego, a później z południa.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 5:36, a zajdzie o 17:48. Dzień potrwa 12 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 godziny i 28 minut. W tym dniu jest początek astronomicznej wiosny.
Wschód Księżyca nastąpi o 4:40, a zachód o 13:22. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 14%.