Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Kalet na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Kaletach przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -9 do -5 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Reklama

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy przewiduje się stały niewielki deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, a przed południem i po południu wystąpi ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Będzie wiał silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 37 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć aż 83 km/h.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 7:37, a zachód o 16:11. Dzień potrwa 8 godzin i 33 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:47, a ponownie wzejdzie on o 15:18. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.