W niedzielę 30 sierpnia, w Jezioranach będzie zachmurzenie duże.
Będzie to ciepły dzień. Temperatura osiągnie 17 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 13 stopni.
Przewidywana wilgotność będzie bardzo wysoka, na poziomie 95%.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Rano i przed południem będzie słaby wiatr zmienny o prędkości 6 km/h, w porywach osiągający nawet 11 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z północnego wschodu z prędkością 13 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 5:42, a zachód o 19:31. Dzień potrwa 13 godzin i 49 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 18 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 1:48, a ponownie pojawi się na niebie o 18:59. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 92 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.