W środę 3 marca, w Jezioranach będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie to kolejny chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona -1 stopień Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 7 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 1 stopień Celsjusza. W nocy i rano możliwe są przymrozki.
W pierwszej części dnia nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.
W Jezioranach nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby padało tego dnia.
Południowo-zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 11 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 6:20, a zajdzie o 17:18. Dzień potrwa 10 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 35 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 8:11, a ponownie wzejdzie on o 23:05. Jego widoczność trzy dni przed trzecią kwadrą wyniesie 79%. Naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był we wtorek.