Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jezioran na 17 lutego 2019

W niedzielę 17 lutego, w Jezioranach przewidywane jest zachmurzenie duże.

Będzie zimniej. Temperatura będzie się wahać od 3 do 6 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 do 4 stopni.

Reklama

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Niedziela to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.

Będzie wiał słaby wiatr z zachodu z prędkością 9 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1023 hektopaskali i będzie o 7 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 6:53, a zachód o 16:49. Dzień potrwa 9 godzin i 56 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 33 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:37, a ponownie pojawi się na niebie 13:47. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 93 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie we wtorek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.