Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jezioran na 16 marca 2019

W sobotę 16 marca, w Jezioranach będą występować przelotne opady.

Będzie kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 6 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 1 stopień. Temperatura minimalna wyniesie 2 stopnie.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 93%).

W nocy wystąpi przelotny słaby deszcz, a w nocy i w pierwszej części dnia pojawi się ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 18 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 26 km/h, a w porywach do 65 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Ciśnienie nie zmieni się. Barometry wskażą 1000 hektopaskali.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:50, a zachód o 17:42. Dzień potrwa 11 godzin i 51 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 godziny i 29 minut. Pozostały cztery dni do rozpoczęcia astronomicznej wiosny.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:26, a ponownie pojawi się na niebie 11:24. Jego widoczność dwa dni po pierwszej kwadrze wyniesie 72%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.