Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jedlni-Letniska na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Jedlni-Letnisku będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -6 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy wystąpi niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami, natomiast w pierwszej części dnia spodziewany jest słaby deszcz ze śniegiem.

Prognozuje się silny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 38 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić nawet do 83 km/h, zwłaszcza między godziną dwunastą a piętnastą.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:31, a zajdzie o 15:58. Dzień potrwa 8 godzin i 26 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:42, a ponownie pojawi się na niebie o 15:02. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.